Машинка WAHL д/стрижки 100-year Clipper

Бесплатная доставка
Бесплатная доставка
По Украине на сумму от 600грн.
14 дней на возврат
14 дней на возврат
Гарантированный возврат товара
Гарантия качества
Гарантия качества
Без посредников. Официальные представители брендов.
Без посредников. Официальные представители брендов.
Основное
Регулировка длины
Тип питания

Машинка WAHL д/стрижки 100-year Clipper

Wahl 100 Year Anniversary Clipper Limited Edition — бездротова машинка для стрижки волосся. Модель в ретро-дизайні з викарбуваним на верхній кришці корпусу штампом WAHL. Випущена до 100-річного ювілею корпорації Wahl. Виконана в вінтажному суцільнометалевому ударостійкому корпусі з класичним важелем з прямим і зворотним ходом для зміни довжини стрижки від 1 від 3,5 мм. Плавне зміна довжини зрізу застосовують для стрижки фейдов — плавних однорідних переходів на волоссі.

Машинки з комбінованим живленням працюють від акумулятора або від розетки. Робота без проводу зручна при стрижці довгих волосся і позбавляє майстра приймати незручні положення. Всередині моделі роторним двигуном з великим крутним моментом для більшого зусилля на ножі чистого зрізу. Машинка справляється з густим і жорстким волоссям. Wahl 100 Year застосовують для плавних, димчастих переходів з нуля, стрижки технікою «машинка над гребінцем» і стрижки густих волосся будь-якої структури (включаючи «афро»).

      Конструкция снабжена высокопроизводительным литий-ионным аккумулятором без эффекта «химической памяти», который работает до 3 раз дольше NiMH-аккумуляторов и может заряжаться в любое время, не дожидаясь полной разрядки. Не требует «тренировки» методом «разряд — ». Wahl Type 1919 работает до 70 минут от одной полной зарядки аккумулятора, на которую требуется около 2 часов.

     Эргономичный алюминиевый корпус парикмахерской машинки удобно лежит в руке, создает ощущение приятной «тяжести» для точности и контроля за срезом.

Комплектація : машинка, масло для змащування різального комплекту (5 мл), щіточка для чистки ножового блоку, захисна кришечка для ножа, зарядний пристрій, серветка для полірування корпусу машинки.

  • Производитель: Wahl

Оставить отзыв

Оцените товар:
Основное
Регулировка длины
Тип питания

Просмотренные товары